Totale
afstand
0 km
Inloggen
Ga naar uw map met fietstochten en voeg een fietstochtervaring toe

Fietsmogelijkheden: 6 "véloroutes" en 14 netwerken met fietstochten in de Val de Loire, Touraine, Sologne, Perche, Berry…

Fietsen is goed voor het milieu!

Wist u dat u met een fietstocht uw milieuvoetafdruk flink beperkt? Op de fiets hebt u immers geen CO2-uitstoot. Bovendien is fietsen erg gezond!

Ma rando à vélo
 > 
Footer
 > 
Wie zijn wij?
 > 
Onze partners

Onze partners

De website marandoavelo.fr, uitgevoerd door het Comité Régional de Tourisme Centre - Val de Loire, onder toezicht van het Conseil regional van de regio Centre-Val de Loireis een onderdeel van een collectieve aanpak om de fietsroutes in de regio onder de aandacht te brengen.

De Conseils départementaux van de departementen en de intergemeentelijke samenwerkingsverbanden werken samen aan de uitvoering van het fietsnetwerk. De departementale toeristische partners leveren een bijdrage aan de ontwikkeling en promotie van het toerisme.

De Conseils départementaux van de departementen in de regio en de intergemeentelijke samenwerkingsverbanden (zie hieronder) hebben allen bijgedragen aan de online uitwerking van de fietsroutes in de regio Centre-Val de Loire op marandoavelo.fr.

De Conseils départementaux van de departementen in de regio en de intergemeentelijke samenwerkingsverbanden  

Conseil Départemental du Cher http://www.cg18.fr/
Pays Sancerre Sologne http://www.pays-sancerre-sologne.com/
Conseil Départemental d'Eure et Loir http://www.eurelien.fr/
Chartres Métropole http://www.chartres-metropole.fr/
Pays Chartrain http://www.payschartrain.fr/
Communauté de Communes du pays de Combray http://www.cc-paysdecombray.fr/
Communauté de Communes du Pays Courvillois http://www.payscourvillois.fr/comcom/index.php
Communauté de Communes des Portes du Perche http://www.cdc-desportesduperche.com/
Communauté de Communes du Perche http://www.cc-perche.fr/
Communauté de Communes du Perche Senonchois http://www.senonches.com/
Communauté de Communes du Perche Gouet http://www.perchegouet.com/
Communauté de Communes du Perche Thironnais http://www.perchethironnais.com/
Pays Perche http://www.vivre-dans-le-perche.fr/
Conseil Départemental d'Indre et Loire http://www.cg37.fr/
Tours plus http://www.agglo-tours.fr/
Loches Développement http://www.lochesdeveloppement.com
Touraine du sud http://www.tourainedusud.fr/
Communauté de Communes  Bléré-Val de Cher http://www.cc-blere-valdecher.fr/
Communauté de Communes  Val de l'Indre http://www.ccvi.fr/
Pays d'Azay le Rideau http://www.paysazaylerideau.fr/
Communauté de Communes  Bouchardais http://www.cc-bouchardais.fr/
Communauté de Communes  Chinon, Vienne et Loire http://www.cc-cvl.fr/
Pays de Bourgueil http://www.paysdebourgueil.fr/
Touraine Nord Ouest http://www.touraine-nord-ouest.fr/
Sainte Maure de Touraine http://www.cc-saintemauredetouraine.fr/
Pays de Richelieu http://www.cc-richelieu.com/
Communauté de Communes de Racan http://www.ccracan.fr/
Pays Loire Touraine http://www.paysloiretouraine.fr/
Pays Indre et Cher http://www.paysindreetcher.fr/
Pays Loire Nature http://www.paysloirenature.fr/
Pays Touraine Coté Sud  
Conseil Départemental du Loir et Cher http://www.le-loir-et-cher.fr/
Pays des Châteaux http://www.paysdeschateaux.fr/
Agglopolys http://www.agglopolys.fr/
Communauté de Communes du Grand Chambord http://www.grandchambord.fr/
Communauté de Communes la Vallée St Jean http://www.agglopolys.fr/
Val de Cher http://www.valdechersaintaignan.fr/
Communauté de Communes de la Beauce Ligérienne http://www.ccbl.fr/
Communauté de Communes la Sologne des Rivières http://www.sologne-des-rivieres.fr/
Communauté de Communes de la Sologne des Etangs http://www.sologne-des-etangs.fr/
Communauté de Communes du Controis http://www.cc-controis.com/
Pays Grande Sologne http://www.grande-sologne.com/
Pays Vallée du Cher Romorantinais http://www.val-cher-romorantinais.com/
Communauté de Communes du Cher à la Loire http://www.touraine-developpement.fr/
Conseil Départemental du Loiret http://www.loiret.com/
Agglo d'Orléans http://www.agglo-orleans.fr/
Communauté de Communes des Quatre Vallées http://www.cc4v.fr/cc4v

Departementale toeristische partners 

  Agence de Développement du Tourisme et des Territoires du Cher

http://www.berryprovince.com

 
  Agence de Développement Touristique de l'Indre

http://www.berryprovince.com

 
  Comité Départemental de Tourisme d’Eure-et-Loir

http://www.tourisme28.com

 
  Agence Départementale du Tourisme de Touraine

http://www.touraineloirevalley.com

 
  Agence de Développement Touristique Loir-et-Cher - Cœur Val de Loire

http://www.coeur-val-de-loire.com

 
  Agence de Développement et de Réservation Touristique du Loiret

http://www.tourismeloiret.com

Inloggen
U heeft al
een account
U heeft nog
geen account
Inschrijven
of
Wachtwoord vergeten
Vul je e-mailadres
Met deze handeling reset u uw inloggegevens. Er zal u een e-mail met een directe link naar uw account worden toegestuurd. Klik hierop en wijzig uw wachtwoord in het gedeelte "MIJN ACCOUNT".
Inscription
Uw login informatie
Uw gegevens voor bijdragen
* Verplichte velden